| ilcmty a întrebat:

Cu cate funde pot trece de la "junior" la "senior"?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu se tine cont de punctaj, loc in clasament, sau numarul funditelor, trebuie sa ai cel putin 10 zile de la data contului cand a fost creat, sa ai 100 de raspunsuri de calitate si sa fii activ, apoi adminii vor sti ce au de facut, adica sa iti schimbe statutul.
O zi frumoasa sa ai!

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

NU e vorba de fundite aici ci de raspunsurile totale pe care le.ai dat trebuie sa ai in total 200 de raspunsuri sa primesti rangul de senior!

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Scuze greseala mea, eu asa sitiam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fundele conteaza ci minim 100 de raspunsuri si 10 zile pe TPU.Mult noroc.