| RobYnReloaded a întrebat:

La cate puncte devin senior si pot incepe sa votez?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai minimul 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site cât și 10 zile de activare a contului.
Succes!
Pa, pa.

| αntoniα a răspuns:

Sall,bine ai venit printre noi!
Nu este legat de puncte, trebuie doar sa ai zece zile de activitate si 100 de raspunsuri. Dintre raspunsuri nu conteaza cate sunt castigatoare.
Pentru mai multe informatii despre TPU poti folosi blogul site-ului, care e acesta:
http://www.TPU.ro/blog/?p=2183
Sper ca te'am ajutat:D
Paa!:-*
*.*

| ioanaisfetcu a răspuns:

100 de raspunsuri si 10 zile de activitate!

| Rested a răspuns:

La zece zile de activitate si 100 de raspunsuri.