| RyGoLeTa a întrebat:

La cate raportari se sterge o intrebare?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca postarea (intrebare sau raspuns) este in stadiul in care este vizibila numai pentru cei logati, este necesar ca un singur utilizator cu minimum 5.000* de puncte sa o raporteze si ea va fi respinsa. De asemenea, daca postarea este raportata de mai multi utilizatori ale caror punctaje cumulate insumeaza 5.000 de puncte, ea va fi respinsa.
Daca postarea este in stadiul in care este vizibila pentru toata lumea (atat utilizatori logati, cat si nelogati), este necesar ca cel putin doi utilizatori (care sa aiba fiecare minimum 5.000 de puncte) sa o raporteze pentru ca postarea sa fie respinsa de pe site. De asemenea, daca mai multi utilizatori care au punctaje cumulate de 10.000 de puncte raporteaza acea postare, ea va fi respinsa.

*cele 5000 de puncte sunt echivalentul a 100 de raspunsuri postate pe site.

4 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

De ce intrebi, vrei sa stii cate conturi mai trebuie sa-ti faci ca sa faci misto de lume?

| RyGoLeTa explică (pentru ChioruL14):

Chiorule,eu nu fac misto si nu sunt ca acele persoane, asa ca te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi stearsa si la o singura raportare.Depinde de ce intrebi.Numai bine.

| Notty a răspuns:

La vreo 2 sau 3 mi se pare