| sabinabujor2 a întrebat:

La ce folosesc punctele castigate din raspunsurile de la oracol si cum pot trece de la junior la senior?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, 100 de raspunsuri(de calitate)fii activ pe site, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior, iar punctele de la oracol iti sunt adaugate la cele de la profil, datorita punctelor cresti in rank(clasament)
O zi frumoasa sa ai si un an nou fericit pe 2013happy
La multi anihappy

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Punctele tale de la oracol ( 20 de puncte primesti la fiecare raspuns ) se vor adauga la punctele tale de la profil.
Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| CautNume a răspuns:

Punctele se adauga la punctajul tau total.
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183%29
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| CrazyTeenager a răspuns:

Ascensiunea in clasament este in functie de numarul de puncte castigate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta pentru rank iar ca sa devii senior trebuie sa ai minim 10 zile de logare si sa ai 100 de raspunsuri! Bafta!

| sabinabujor2 explică (pentru anonim_4396):

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, si imi pare rau ca nu le pot premia pe toate! Mersi!

| ema1ih a răspuns:

Pentru a deveni senior trebuie sa fii inscris de 10 zile si sa raspunzi la 100 de intrebari, iar punctele de la oracol se adauga la punctele de pe profilul tau.

| lullaby23 a răspuns:

Se pun la punctele tale de profil

| HinaOnBike a răspuns:

Punctele tale de la oracol ( 20 de puncte primesti la fiecare raspuns ) se vor adauga la punctele tale de la profil.
Daca dai 100 raspunsuri, devi castigator.

| minho a răspuns:

Ca sa treci de la junior la senior trebuie sa raspunzi la 100 intrebari si sa ai o activitate de minim 10 zile pe TPU.

| Kissurose a răspuns:

Punctele de la oracol iti cresc nivelul.
Pentru a trece de la junior la senior trebuie sa dai 100 de raspunsuri in 10 zile de la inregistrare.

La multi ani!