| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

La ce iti trebuie un Playlist in Profil? de cand am facut Profilul meu am vazut "Playlist-ul meu" prin Optiunile Profilului. este necesar sa am Muzica pentru Profil? si de ce este asta Important? daca este cumva Important...

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aș spune că înlocuiește un CD, pe care înregistrezi doar piesele preferate. Când ești pe site le poți asculta cât vrei. Pe unii, poate, îi mai și inspiră muzica aleasă.hee hee

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu este obigatoriu!
Eu imi pun melodiile in Playlist pentru avea la indemna cand vreau sa ascult muzica!

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Fatamuntilor):

Multumesc pentru Raspuns.