| ForsakenAngel a întrebat:

La ce ne folosesc punctele de pe tpu.ro?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Punctele reprezinta o masura a raspunsurilor date de tine pe TPU si te ajuta sa te raportezi la ceilalti din comunitate, in privinta ajutorului pe care il dai celor ce intreaba.
Pentru detalii privind comunitatea si pentru alte nelamuriri este bine sa citesti raspunsurile din INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa te inalti in clasamentul celor 59. 069 de useri de pe TPU! Este o satisfactie morala, fara nici un avantaj material!

| Bacemi a răspuns:

Pentru a urca in clasament. Daca esti mai sus de obicei esti mai popular.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti merge cu ele la banca pentru a scoate bani, la piata nici atat, nici macar sa le tii in mana nu poti. Decide tu, ajuta cu ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| L a răspuns:

Din punctul meu de vedere, la nimic.`

Răspuns utilizator avertizat
| vyo a răspuns:

La nimic