| lawe a întrebat:

M-am lovit la picior și îmi curge sânge. Ce părere aveți?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ca inca visezi ori nu te-ai trezit dupa petrecere! Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Esti extraterestru? Si ce ai tras? La masea sau pe nas?

| Maria02 a răspuns:

laughing ciudata intrebare...dar mnoh...depinde de cat de tare te-ai lovit. Dăăăhhhhlaughing

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cam ciudat smug infricosator I don't want to see dar e interesant thinking papa pup

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa fii poet e prea putin probabil. Stai rau cu limba romana (vezi scrierea corecta a cuvantului stea). Ca te-ai insurat cu o stea, felicitari! Restul e praf "de stele" pe nas.

| ganton a răspuns:

Ca esti antihaz.

| ElektroViruss a răspuns:

Taie-l !

Răspuns utilizator avertizat
| FurniciCoapte a răspuns:

Misto tripulaughing.se vede ca ti-ai loat film calumealaughing

| ღKittyღ_1281 a răspuns:

1 ce legaturab are asta cu TPU? ai pus la categoria totul despre TPU asa ca...
2 ce parere asa am? si eu cand eram mica ma loveam.mi-am spart si capu si nu am mai intreabt pe nimeni pe net ce parere are despre asta...deci este o intrebare foarte stupida