| LexieD a întrebat:

Ma ajutati plss?
cand vreau sa dau un raspuns pe TPU imi spune :
Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici

am incercat sa intru dar nu imi aparea nici un mail
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Cauta si in Spam.
2. Mai asteapta putin! (eu l-am asteptat cateva ore, cand m-am inregistrat; deci e posibil sa dureze ceva timp)
Succes!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cauta in Spam
daca nu e nici acolo mai asteapta putin
si daca nu primesti mail ul de confirmare nu ai decat o singura varianta:
fa ti alt cont!

| Alinu7 a răspuns:

Ai cautat in SPAM?