| ledzeppelin a întrebat:

De ce nu mai pot da comentarii? Imi tot apare "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici", intru pe mail si nu apare nimic.

Răspuns Câştigător
| cretucristi a răspuns:

Am patit si eu asta, dupa ce am asteptat o saptamana am trimis un mesaj la admin si i-am spus problema mea, si dupa 3 zile am gasit mail-ul de confirmare ...bafta

3 răspunsuri:
| Andy953 a răspuns:

Intri an e-mailul tau si trebuie sa gasesti un meil de al TPU an care ati da un link care ati activeaza adresa de pe TPU! dai clik pe el si gata! sper ac te-am ajutat!

| kicku_4582 a răspuns:

Intri in casuta de mail si vezi o invitatie si un link pe care sal confirmi si poti sa trimiti mesaje pe sait la TPU

| kicku_4582 a răspuns:

Intra in adresa de mail si da un click pe linkul pe care l-ai primit