| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta? nu pot raspunde la intrebari pe tpu.ro ...trebuie sa confirm adresa mea de e-mail. am inkercat sa o confirm dar nu am primit mail-ul de confirmare pe adresa mea de mail(nu este nici ca spam) si am patit asta de 1 saptamana.(am schimbat si adresa pe cont) dar totusi pot pune intrebari.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori poate sa dureze cateva ore pana primesti e-mail-ul respectiv (in cazul meu asa a fost). Trebuie sa ai putina rabdare. In mod normal pana maine il vei primi.
Succes!

P.S. Daca in 2-3 zile nu se rezolva, trimite un mesaj la Contact (sus)! Numai bine!

1 răspuns:
| Bybanu a răspuns:

Nu ai cum sa nu primesti e-mail-ul de confirmare! acesta il primesti odata cu inregistrarea pe site!