| Minalore a întrebat:

FUNDA! De vreo 3-4 ori am raportat unele chestii pe TPU si doream sa va intreb, cum cineva afla cine i-a raportat intrebarea sau raspunsul? Stiu ca acest lucru este posibil deoarece am raportat pe unul si apoi prin mesaje private a inceput sa ma injure, dar ne-am impacat big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este vorba de confidențialitatea utilizatorului.
Dacă s-ar cunoaște cine și cum, sigur pe TPU atât pe site cât și pe privat ar fi numai tărăboi!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Nu ai cum sa afli, teoretic. Poti ghici, citi in stele, da in bobi...
Practic, orice e posibil, stii si tu!

| solumaam a răspuns:

Raportarile nu se fac publice ...banuiesc ca cel care ti-a trimis mesajul a dedus din atitudinea ta ca tu ai fi laughing
Deci este imposibil sa afle de la TPU doar daca are relatii printre moderatori!