| Sunshine_9509 a întrebat:

Eu mi-am facut cont ieri, dar cand dau sa imi vad profilul nu imi apare poza sad ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Stai linistita o sa-ti apara mai tarziu poza, asa s`o intmaplat si la minehappy
Nu dureaza chiar mult.happy

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi trebuie să ai ceva mai multicică răbdare.Totuşi e Paşte şi pentru adminii site'ului.
Eu îţi văd poza, probabil va apărea cât de curând.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

O sa iti apara dar putin mai tarziuhappy
paste fericithappy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Poza iti apare cand pui o intrebare
peste vreo doua, trei zile o sa iti apara si la profil si la raspunsuri
poza este cu o fata care isi scutura parul nu?laughing

| Sunshine_9509 explică:

Da Smile laughing. multumesc tuturor nu stiu cui sa ii dau fundita (Cred ca o sa il dau celui cu cele mai putine) happy

| PastilăBă a răspuns:

Bunăhappy
Îţi va apărea poza dar trebuie aprobata de un administratorhee hee
Mai aşteapta puţinhappy
Baftă!>big grin