| xCrinax a întrebat:

Mi se actualizeaza foarte greu notificarile si punctajul. Unele intrebari necesita raspuns prompt si/sau urgent. De asemenea, punctajul de actualizeaza foarte greu. Imi apare ca am raspuns la doar 42 de intrebari de 2 zile, ceea ce este eronat. Va rog frumos sa imi spuneti daca este de la calculatorul/ netul meu sau de la site. Va multumesc mult si o seara buna!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu! Este de la site-ul TPU. Tu nu ai nimic la calculator. Punctajul se actualizeaza o data la 24 de ore si anume a doua zi dimineata la ora 5 si notificarile cand este site-ul aglomerat cum a fost azi apar la 10-15 minute.
Succes in continuare.

1 răspuns:
| xCrinax explică:

Multumesc! Notificarea am primit-o acum la 3 minute, e mult mai ok.