| Anaa_5470 a întrebat:

Am doua intrebari legate de TPU:
1.Cam in cat timp se aproba o intrebare sau raspuns?
2.La cat timp se actualizeaza punctajul? De exemplu cand ma uit la punctajul meu imi arata ca nu am nici un raspuns castigator si niciunul la care sa fi raspuns prima, si asta am vazut ca s-a intamplat si la altii, deci ce se intampla?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere.

2. Iar actualizările de acest gen se fac o dată la 24 de ore. La 6 dimineaţa, dacă e să fiu mai exactă.
Deci mâine se vor afişa noile date pe profilul tău, nu şi azi.
Dar anumite secţiuni de la "Punctaj" de câteva săptămâni nu se mai actualizează deloc. Ca de exemplu, răspunsurile câştigatoare sau voturile. Trebuie să aşteptăm până se va remedia şi această problemă tehnică.
Deci nu te lua după ce scrie la "Punctaj"!

N-ai pentru ce şi numai bine!