Apache
| Apache a întrebat:

Care e frate treaba cu actualizarea punctajului pe TPU? de nu stiu cate zile punctajul nu se mai actualizeaza. si nici pozitia in clasament!
am scris la contact si stelei. dar am primit rapunsuri la greu...*sarcasm*
voi stiti ceva?

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Pai de exemplu mie mi-a revenit astazi punctajul si nu s-a pierdut nimic si sper ca si tie sa iti fi revenit deci asa a fost si anul trecuut.nimeni nu mai primea puncte pentru raspunsuri si asta adurat mai mult de o saptamana la fel si anul asta nici un membru nu a mai primit puncte dar uite nimic nu s-a pierdut si nu se va pierde
sper ca te-am ajutat si sper sa iti fi revenit si tie punctajul
papa!