suntserios
| suntserios a întrebat:

Mi se pare mie s-au iar s-a schimbat functia de ignore si acum nu mai poti vedea nimic din ce scriu cei care te au la ignore?

Ca e total aiurea. Vad intrebari care au raspunsuri si cand le deschid nu e nimic acolo, discutii fara rost la unele intrebari pentru ca nu apar toate raspunsurile samd.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ți se pare. Am verificat eu adineauri cu o persoană declarată „Camionul Zilei" și îi pot vedea răspunsurile doar din pagina ei de profil; dacă fac clic pe oricare și merg la acel topic, răspunsul e „invizibil" pentru mine.
http://www.tpu.ro/utilizator/abxpzn/raspunsuri/
Abia acum pricep de ce vedeam întrebări cu „X" răspunsuri declarate de program, dar cu numai „X-N" (cu N între 1 și X) vizibile. Credeam că li s-a stricat lor contorul...
A! și ar mai fi o chestie interesantă: în acest moment cică sunt ignorat de către 24 de utilizatori, dar pe listă am doar... 23!
http://www.tpu.ro/lista-utilizatori-care-te-ignora/

====
PS later edit: ca să vezi toate răspunsurile, deloghează-te!

| suntserios explică (pentru mihai69):

Mda, asa fac, deschid pagina in incognito si vad tot...

| teo530 a răspuns (pentru mihai69):

Și pe mine mă ignoră cineva dar nu apare în lista "utilizatori care te ignoră".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat de vreo săptămână
e o porcărie, oricum le poți vedea, cum ai spus tu, dar poți să te bagi și aiurea la unele întrebări fiindcă nu vezi tot ce se scrie

| suntserios explică (pentru anonim_4396):

Am vazut pana acum vreo 2 intrebari unde raspunsul nu avea nicio legatura cu intrebarea, doar ca mai erau 3 raspunsuri pe care nu le vedeam... si aia era doar o replica. Na o fi si vina mea ca ma ignora 130 oameni happy

| teo530 a răspuns:

Da acum am verificat și eu și așa e. Cred ca nu devin invizibile imediat, m-am uitat pe răspunsurile unuia din cei care mă ignoră, iar ultimul răspuns postat a fost în urma cu un minut(scria în dreptul răspunsului) așa că i l-am vazut. Când m-am uitat la altul: răspuns invizibil.

| AlexDarius3 a răspuns:

Acum am văzut şi eu, acum nici o conversaţie nu mai are sens.