| Denysuk_3788 a întrebat:

Am observat ca daca nu esti logat nu poti vedea raspunsurile la intrebari si imediat dupa ce te loghezi apar raspunsuri la intrebari.Vi se intampla si voua? thinking

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, este o masura venita sa nu poata scrie nimeni de pe contul tau. Dupa ce iesi de pe site esti automat delogat.

| gigiro a răspuns:

Ar intra toti neavenitii pe site si pe langa faptul ca ar scrie vulgaritati, s-ar putea inspira la adrese.si nimeni nu-si doreste violarea intimitatii.

| 非有神论者 a răspuns:

Da se intampla la toata lumea si este vorba de ceva "nou" pe TPU
1) Ceea ce inainte trebuia aprobat de noi sau de moderatori, apare acum direct pe site, vizibil numai pentru utilizatorii logati si pentru autorul postarii. Pentru a deveni vizibile pentru toata lumea, postarile trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

* o intrebare trebuie sa fie vizualizata de 20 utilizatori logati sau sa fie aprobata de 3 moderatori. Atunci, ea va deveni vizibila tuturor celor care intra pe site.
* un raspuns va fi vizibil pentru toata lumea fie daca intrebarea pentru care a fost postat este vizualizata de 20 de utilizatori, fie daca el este aprobat de 3 moderatori.

Ceea ce aparea pe site fara a trebui aprobat va aparea la fel si de acum inainte.

Articolul complet:
http://www.TPU.ro/blog/?p=1188

| nicky a răspuns:

Mi se pare corect, este o masura luata de admini pentru a nu intra nimeni pe site de pe contul tau.