| A12NDRA a întrebat:

Mie la punctaj la raspunsuri castigatoare imi zice ca am 61 de funde, dar eu am 71.Cand mi se vor aduna si celelalte?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că anumite secţiuni de la "Punctaj" de câteva săptămâni nu se mai actualizează. Ca de exemplu, răspunsuri câştigatoare sau voturile. Trebuie să aşteptăm până se va remedia şi această problema tehnică.
Deci nu te lua după ce scrie la "Punctaj"!
O zi faină!

| pwp a răspuns:

Ai 71 de funde, deci e bine happy

| FataCuMinte97 a răspuns:

Buna.Eu cand m-am uitat pe profilul tau sa vad cate funde ai, mi-a spus ca ai 71 raspunsuri castigatoare.Deci... cred ca daca tie inca iti mai apare asa e o chestie temporara insa noi ceilalti utilizatori vedem exact cate funde ai.happy

| lusy4 a răspuns:

In maxim 5 ore