| icegirl96 a întrebat:

Dc la punctaj imi arata ca am 30 de raspunsuri castigatoare iar la activitate 26 de raspunsuri castigatoare? Multumesc! Funda:*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt 2 motive. 1.Raspunsurile castigatoare se contabilizeaza imediat la Punctaj si mai tarziu se afiseaza in Raspunsuri castigatoare. 2.Se poate ca unele intrebari, la care ai raspunsuri castigatoare, sa fi fost sterse ulterior si atunci sunt sterse si raspunsurile. Aproape la toti este asa, de ex. eu am diferenta si de 10-12 raspunsuri. Numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca funditele acele 4 care sunt in minus le-ai primit la niste intrebari care s-au sters ulterior. De aceea iti arata la punctaj 30. Ti le arata pe toate chiar daca intrebarile au fost sterse.