| valThina a întrebat:

Am si eu o intrebar in legatura cu raspunsurile castigatoare: de vreo luna imi arata ca am 7 raspunsuri castigatoare(la punctaj) iar acolo unde scrie cate raspunsuri castigatoare ai imi zice 5. cum pot sa aflu care sunt celelalte raspunsuri castigatoare?

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Si eu ma "confrunt" cu ceva similar, dar asta-i important?! Nu, important e sa ajuti in vreun fel persoana prin raspunsul tau, raspunsurile castigatoare sunt niste decoruri virtuale!

| valThina explică:

Vreau sa stiu cu ce am ajutat.nu ma intereseaza punctele, nu le "vanez" dar imi place sa stiu cu ce am putut fi de folos