| Xlove64 a întrebat:

Heii
Aseara aveam 91 de funde
Acu de dimineata am 90 laughing
Dc straight face
Dau funda
p. s : Cand am dat acolo la punctaj imi arata ca am 92 de raspunsuri castigatoare straight face
Dar mie imi apar numai 90 de funde -_-'

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost stearsa o intrebare unde ai raspuns unde probabil autorul a incalcat regulamentul.
Odata cu intrebarea stearsa au fost eliminate si raspunsurile.

4 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Da pe " toate raspunsurile castigatoare", de sub funditse. Poate acolo apar. Sau a fost stearsa intrebarea la care ai castigat.

| robinho17 a răspuns:

Ai incercat sa dai refresh la pagina? Daca nici asta nu merge contacteaza un 'Expert TPU' el sigur te poate ajuta. Funda?

| 1n3x a răspuns:

Sa nu te arunci de pe bloc!

| calitro a răspuns:

Asteapta sa se actualizeze profilul.