| anonim_4396 a întrebat:

Mulţi aţi observat probabil că funcţia "caută întrebări sau răspunsuri" de pe site nu e disponibilă pe tot parcursul zilei. Am observat că varianta TPU-ului pentru mobil ( http://m.tpu.ro ) nu prezintă această problemă. Ştiaţi de acest lucru?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu stiam. Multumesc ca ne-ai anuntat, Aero!

Iar functia "Cauta" am observat, ca n-are probleme noaptea, dupa orele 23:00-00:00. Numai pe parcursul zilei face figuri.

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Hmm... interesant! Eu nici nu stiam ca exista un TPU pentru mobil.
Multumim!

| Evolution a răspuns:

Eu ştiam big grin, intru pe acolo când sunt în parc (am notebook mini )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa, si? Am chiar si eu un netbook(mini notebook/laptop), dar folosesc versiunea normala. Versiunea aia e pentru telefoane mobile. Cu (mini)laptop-ul poti folosi lejer versiunea normala.
Pot sa stiu si eu de ce ai votat abuziv persoanele de mai sus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, știam. Dar mi-e lene să intru pe aia doar pentru atâta lucru.