| MauvaisRose a întrebat:

Am observat ca nu exista optiunea de a da reply userilor pe varianta mobil. Admini, se va rezolva acest lucru?

See for yourself despre ce vorbesc.
http://m.tpu.ro/categorii

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Eu de ce pot chiar daca sunt pe mobil?

See for yourself : http://tinypic.com/view.php?pic=295zlts&s=8#.U-1M0_l5PPw

Chiar daca esti pe mobil si vrei sa dai un reply unui raspuns, acceseaza si tu varianta desktop, ar trebui sa fie ultima optiune de pe pagina de pe mobil.
Bft!

| MauvaisRose explică (pentru Jipa95):

Desteptule, ai intrat pe linkul meu?
stii ce e o varianta mobil?
e o varianta, o alternativa mai convenienta, mai rapida decat versiunea desktop.
o varianta care nu consuma mult trafic si e mai comoda decat versiunea desktop.
atata timp cat se depun eforturi ca o varianta mobil sa fie creata, sugestiile pentru imbunatatirea acesteia sunt bine venite si avantajoase pentru o mai buna experienta de navigare si accesare a optiunilor.
si tu imi vii mie cu sugestia sa trec peste si sa folosesc versiunea desktop?
intrebarea era adresata in primul rand adminilor.
da-ti shutdown.

| Jipa95 a răspuns (pentru MauvaisRose):

Desteapt-o, am intrat si stiu perfect despre ce vorbesti. Esti batuta in cap inseamna. Tu nu vezi ca exista o varianta desktop si pentru mobil unde poti ra replay la comm-uri? Daca ai Nokia 113 asta-i alta treaba, dar vad ca te bate tehnologia.
PA!

| MauvaisRose explică (pentru Jipa95):

Valeii, m-a luat ameteala.
invata sa limba romana, l yndic de creier ce esti.

| Jipa95 a răspuns (pentru MauvaisRose):

Nu avem ce face, si punem intrebari pe TPU total aiurea pentru ceva ce deja exista si pe mobil.

| LTAA a răspuns (pentru Jipa95):

Ha, ha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice propunere o poti trimite la CONTACT.
Mult noroc.