| anonim_4396 a întrebat:

Am observat că una dintre problemele site-ului, una care a persistat cam de 9 luni de zile, a fost remediată! E vorba de incompatibilitatea site-ului cu Internet Explorer 9. Nu-mi vine să cred că au rezolvat-o. Mă gândeam că site-ul ăsta va pieri cândva din cauza problemelor de natură tehnică, tot mai multe, unele copleșitoare. Mă gândeam chiar să-mi iau bagajele și să plec de pe site în vara asta ( dar încă mă gândesc, nu-mi retrag gândul laughing ), în vacanță, la fel ca adminii... dar se pare că au avut ei și ceva timp de lucru. Ei bine, m-am cam tot săturat...la câte mesaje le-am trimis adminilor la pagina de Contact(știu că nu-s singurul) în legătură cu problemele site-ului, în special incompatibilitatea cu IE9.
Mă bucur că s-a rezolvat măcar asta, chiar dacă au mai rămas destule probleme. Dar e un semn că se poate! Dar aș fi apreciat și mai mult dacă se rezolva mai repede. 9 luni de zile înseamnă o perioadă astronomică. Să înțeleg că pentru funcția "caută întrebări și răspunsuri" mai avem de așteptat 3-4 luni de zile?

Voi v-ați gândit vreodată(și bănuiesc că ați avut și aveți mulți de gând) să părăsiți site-ul măcar pentru o perioadă(până se rezolvă ceva), nefiind capabili de a mai suporta atâtea probleme de natură tehnică pe care le întâmpină TPU.ro, fiind astfel aproape imposibil să vă desfășurați activitatea?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bună, Aero! Mi-ai dat o veste bună. Mulţam!
Să părăsesc TPU-ul? Sinceră să fiu, încă nu, nu m-am gândit la aşa ceva. Dar de enervat, când apar probleme tehnice, care fac navigarea pe site aproape imposibilă, recunosc, m-am enervat. Dar fiind optimistă de felul meu, îmi trece repede şi îmi continui activitatea cu acelaşi drag şi plăcere.

3 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Intradevar, unele probleme sau rezolvat dar nu toate -.-
Se vede in sfarsit munca adminilor dar hai sa nu ii judecam sunt si asa prea incarcati cu munca.winking
Si eu am trimis sugestii folosind functia Contact, dar nu mi sa raspuns inca =p
Era vorba despre TPU Shoutbox, care aparent nu are nici un fel de restrictie a limbajului.,. sa speram ca o sa se ia masuri si in cazul asta happy
Cat despre gandul plecarii temporare de pe site, eu sunt deja in vacanta am laptopul cu mine ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ehem. Ma mir cum de nu a devenit stire tpunationala, ca tipa aia cu zecele ei de la bac.

Nu, nu ma gandesc sa plec căci sunt indragostita. De site sau... aaam. nu zic ca ma faci obsedata, iar. Si nu stai calm ca nu ma deranjase cu nimic, eu o iau ca pe un compliment si ma simt patrunzator de flatata.
Aaa sau ba da, ma gandisem sa plec. Pentru o perioada...de doua minute, aveam nevoie la bucatarie urgent pentru un pahar de apa.

Incerc sa ma mentin rabdatoare, sa dau copy-paste la fiecare raspuns de precautie ca iar mi-l mananca ecranul ala.stii tu care din pacate.

Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Pentru o perioada...de doua minute, aveam nevoie la bucatarie urgent pentru un pahar de apa."

Epic raspuns! laughing