| CoquineNoire a întrebat:

Ce parere aveti de noua varianta mobil?
http://m.tpu.ro/categorii

observ ca s-au creat si pagini individuale pentru useri de aceasta data.
admini, e varianta finala, sau veti mai lucra si la posibilitatea vizualizarii celorlalte pagini de raspunsuri la o intrebare? putem vedea doar prima pagina de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Aceasta nu e versiunea finala, inca se afla in teste, asa ca daca ai si alte sugestii sau dai peste vreo problema, ne-ar ajuta tare mult sa ne dai un semn.

Alexandra - TPU.ro

8 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mie imi place mai mult versiunea actuala, mi se pare cu mult mai practica.

| CoquineNoire explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Nobody cares ce-ti place tie.

PS: basini.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru CoquineNoire):

rolling on the floor)) Tu tot imbufnata ai ramas? grow up, e doar un site (mai e si de cacao)

| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

+1

| CoquineNoire explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Ce perspicac esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca s-a facut macar mai tarziu decat niciodata. Fata de prototipul de dinainte bun de nimic de atatia ani de zile.

Chiar ma intreb de ce abia acum. Ce au pazit? Ce au asteptat? Ceva relevant? Sau i-o fi luat ceva timp lui nea coderul sa invete jQuery mobile? Sau acum au ei timp de dezvoltat TPU si pe partea tehnica? Sau au fost coplesiti de cerere, tu fiind in top?

De ar face ceva si cu caching-ul asta, fiindca e atat de frustrant sa astepti actualizarea datelor.

Hmm...cam prea mare fontul pe intrebari. Deja ma si vad citind o noua intrebare la S&F pusa de sabin89.

Buton de Inainte/Inapoi exista pe pagina raspunsurilor tale(care-s afisate acum in ordine cronologica din ce vad - nu e ok), dar nu ai toate functiile disponibile. Sau deocamdata.

Cand vor fi toate disponibile(sau majoritatea de baza) voi utiliza si eu varianta mobile, pana atunci ma descurc cu cea normala, fiindca pe Windows Phone se vede aproape ca pe Desktop, ca si rezolutie, nu e nevoie neaparat sa dau macar zoom. De resurse(MB) nu-mi fac griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că abia aşteaptă Orange să scoată noile telefoane, cu aplicaţia TPU preinstalată.

| lollipops a răspuns:

Imi place. Singura problema este ca nu pot comenta la raspunsuri. Sau poate nu m-am prins eu cum...