| alexandrul_3444 a întrebat:

N-am mai intrat de ceva timp pe contul meu, si mi-a cam fost schimbat numele de utilizator.Cineva vreo idee de ce se intampla?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acest lucru a fost făcut pentru eliminarea nickname-urilor identice/clonelor.
Află de aici mai multe: http://www.TPU.ro/blog/?p=2188.

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu a intrat nimeni pe contul tău şi ţi-a schimbat nicknameul.Cei de la TPU au făcut asta, pentru a nu fi confundat cu alţi utilizatori "alexandrul" şi de aceea ţi-au pus acolo acele numere "3444".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Erau foarte multi utilizatori cu acelasi nume si pentru o departajare clara intre useri ai fost instiintat sa-ti schimbi numele. Daca nu ai facut tu aceasta operatiune (ai specificat ca nu ai intrat de mult pe cont), au facut-o cei din admin.

| YoYoJuSt4U a răspuns:

Stiu ce s-a intamplat.Ai dat parola sau nu la cineva? Daca nu inseamna ca parola ta a fost sparta! Schimba-ti parola, insa daca acea persoana are detector de parole iti poate afla parola din nou.Atunci, fa-ti un alt cont si baga-ti o parola formata din cifre mici si mari si litere, va fi foarte greu de memorat asa ca noteaza pe ceva, si nu lasa atat de multa lume sa afle de cont, nu-ti adauga la prieteni decat pe cine stii(nu pe cine stii de pe TPU) din relitate.Succes, si nu mai da parola la nimeni, indiferent daca iti spune ca iti face fundite sau te ridica in grad, astia sunt oameni de aia care fura conturi deci daca auzi ca iti cere cineva parola si mai si zice de fundite sau de grad, fereste-te.
Pa, pa.