| G30rGe a întrebat:

Nu imi pot schimba poza de profil care este cauza?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai încercat să salvezi?

| τττ a răspuns:

Poza se incarca in 24 ore, nu imediat.Mie mi s-a intamplat sa mi se incarce dupa 5 secunde laughing

| IepureleCuLopată a răspuns:

Poza de profil va apărea abia luni după ce administratori o evaluează.

| G30rGe explică:

Nu merge sa dau pe poza acolo sa o schimb

| G30rGe explică:

Gata am gasit big grin

| NOname a răspuns (pentru G30rGe):

Ok.
Pentru orice eventualitate:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

| Legiuitoarea a răspuns (pentru G30rGe):

Bună.
Modificarea se face în maxim 24 de ore, acum sunt în minivacanță adminii, iar schimbarea pozei poate întârzia.
Nu uita că poza trebuie să respecte dimensiunile avatarului, în caz contrar nu se schimbă poza, rămâne cea veche.
Acum văd un băiat cu un mobil în mână care își face o poză în oglindă!
Pa, pa.

| G30rGe explică:

Pai eu sunt acel baiat cu telefonul in mana care isi face poza in oglinda laughing)