| rox2610ana a întrebat:

Nu reusesc sa imi activez contul pe TPU pentru ca nu primesc mailul de confirmare. Stiti voi alta modalitate?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Adresa de mail nu a fost scrisa corect sau mailul a fost trimis in Spam. Verifica aceste lucruri.
E foarte posibil ca activarea contului sa depinda de administratori, si atunci ai nevoie de rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Functioneaza si asa. Mie dupa 2-3 ani si tot nu mi-a venit emailul ala.

| rox2610ana explică (pentru anonim_4396):

Am facut o sesizare la ei si mi-a venit e-mailul in spam.stiu ca functiona si asa dar aveam limita de 5 raspunsuri pe zilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru rox2610ana):

Daca a fost in spam, printre atatea spam-uri de primesc zilnic (300+) s-a scufundat si mi-e imposibil sa-l mai gasesc.

| rox2610ana explică (pentru anonim_4396):

Poti da cautare TPU happy ca sa nu cauti prin 300+ mail-uri