| nukulik a întrebat:

Nu stiu ce se intampla. Cand vreau sa caut pe TPU un cuvant cheie legat de intrebare sau raspuns ma duce automat la intrebarile care nu au inca niciun raspuns. Ce fac gresit?

Răspuns Câştigător
| JustMe5930 a răspuns:

Nu faci nimic gresit.Si mie mi se intampla la fel si chiar nu stiu de ce.Totusi,am obsevat ca atunci cand dau de intrebarea mea in lista cu intrebari, dau click pe ea apoi caut imi iese.Desi este doar o teorie...

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes! Numai bine!

| Muhteşem a răspuns:

Eu daca vreau sa aflu un raspuns la o intrebare(daca vreau sa aflu ceva) intru pe google si scriu'' tpu.ro'' si intrebarea la care vreau raspuns. Apoi dau clik pe ea si ma aduce aici pe tpu.Succes!

| liladyna a răspuns:

Asa se intampla si la minesad
sfat:cauta pe google si tot pe TPU te trimmit, numai ca vei vedea intrebarea pe care ai cautat-owinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funcția de căutare are probleme. Merge doar când e traficul pe site mai mic, în general noaptea târziu.

Intră pe m.tpu.ro că acolo merge mereu să vezi răspunsurile în care cuvântul căutat este menționat. Singura problemă este că nu poți accesa întrebările.