| RainUmbrella a întrebat:

Nu stiu ce se intampla! Uitati ce imi arata 3765 puncte (4511 in ultimele 7 zile). Cum e posibil?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o defectiune a programului TPU, care nu a mai actualizat punctajul de cca 5 zile, asa se intampla la toti. S-a mai intamplat si anul trecut, timp de cca o saptamana. O sa revina la normal in viitorul apropiat si nimic nu se pierde, este nevoie doar de putina rabdare. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Inseamna ca ai in total 3765 p. si in ultimele 7 zile ai 4511p. ...ai fost mai harnica saptamana astawinking...brava tiebig grin. Tine-o tot asa.Te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"in ultimele 7 zile" - se numara punctele inclusiv pentru raspunsurile neaprobate inca. De cateva zile incoace insa sunt probleme la reimprospatarea punctajului total (acesta nu s-a schimbat deloc, nu au fost adaugate punctele obtinute in ultimele 5-7 zile). E o problema temporara.