| Robieski a întrebat:

Uitati si voi cum imi scrie la puncte:
120 puncte (200 in ultimele 7 zile)
am 120 si in ultimele 7 zile am 200?
rolling on the floor

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nimic deosebit, asa se intampla la toti si explicatia este foarte simpla: la ultimele 7 zile programul TPU inregistreaza si punctele facute astazi, care sunt actualizate de vreo 4-5 ori pe zi, pe cand la total actualizarea se face numai o data pe zi, undeva pe la 4-5 dimineata, asa ca totalul corect il poti vedea dimineata. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Da, este posibil, unde scrie in stanga cat ai in ultimele 7 zile actualizarea se face de mai multe ori pe zi, in schimb pe profil punctele pe care le-ai facut azi se vor aduna de abia pana maine dimineata, cand vor fi vizibile pe profil

| Robieski explică:

120 puncte (1641 in ultimele 7 zile)
acum asa imi apare rolling on the floor

| DragoStefaN a răspuns:

Esti inregistrat de 3 zile si ai 120 de puncte, s-a facut o medie si daca erai inregistrat de mai mult timp atat aveai in ultimele 7 zile. Da, intr-adevar, este o greseala a adminilor TPU ca acest lucru nu tine cont si de cei inregistrati de mai putin de 7 zile, dar nu este una fatala asa ca e usor ignorata. Ciao.