| MSDY a întrebat:

Nu stiu cum sa imi pun cont pe TPU. eu m-am logat cu facebook-ul si nu pot mai mult de 10 raspunsuri in total.as vrea sa ma loghez cu emailul dar nu stiu cum.dau la "fa-ti cont pe TPU "imi scriu tot de acolo si zice ca emailul nu este valid dar acela e emailul meu.cum pot sa ma inregistrez pe el?

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Trebuie sa iti confirmi adresa de e-mail.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, NU ţi-ai validat adresa de e-mail cu care ţi-ai făcut contul ( sau nu erai logat/ă )!

Dacă NU ai rezolvat ( încă ) problema, atunci poţi valida/confirma adresa de e-mail :

"15. De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15

Dacă problema persistă, atunci trimite un mesaj la "Contact" :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil e acelasi e-mail cu contul de facebook cu care iintri.Deci doua conturi pe acelasi email nu merge.Fa-ti alta adresa de e-amil, daca e asa cum spun eu. Daca nu, poti scrie undeva jos la contacte problema care o ai. Incearca mai intai cu alta adresa de email.

| suprax123 a răspuns:

Ramon ai spun bine ca nu merge doua conturi pe acelasi e-mail. Dar daca te deconectezi de pe facebook iti va merge. Eu asa am facut si mi-a mers happy

| Negoita_Florin_1973 a răspuns:

Deconecteaza-te de la facebook
si iti merge daca nu nu stiu ce are pc-ul