| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa trimit funda. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| 9988 a răspuns:

Dupa parerea ta care raspuns ti se pare cel mai bun si crezi ca ii castigator apesi pe fundita din dreapta raspunsului care are culoare gri si se face portocalie! bafta! te descurci tu!

5 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Funda este un fel de ''multumesc'' pentru persoana care te-a ajutat cel mai bun, adica care ti-a dat cel mai bun raspuns.

Dai la intrebarea pe care ai pus-o si in partea dreapta si apesi ''Declara raspuns castigator'', apoi dai clic pe OK.

Pa, pa!

| LiVeeee a răspuns:

Simplu,alegi raspunsul care crezi tu ca e castigator si apesi pe fundita gri din dreapta raspunsului, care se va face portocalie happy

| Mabel a răspuns (pentru LiVeeee):

Mersi tuturor! happy

| Mabel a răspuns:

Mersi tuturor!

| ASADSFS a răspuns:

Apesi pe fundita din dreapta raspunsului care are culoare gri, apoi se face portocalie.