| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa trimit un E-mail va rog ajutati-ma nu am avut nevoie niciodata iar acum cand am,,,,, bate vantul va rog spuneti-mi

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dupa ce ti-ai facut adresa, dupa ce ai accesat-o, ai un buton pe care scrie COMPOSE. click pe el. Apoi, scrie undeva, sus, cu albastru, INSERT ADRESS...click daca ai adresa in adress book, sau, click pe primul rand liber unde scrii adresa. Ai grija sa contina si @. Pe al 3-lea rand liber, scrii subiectul... ce vrei tu... un cuvant-doua. In spatiul mare, liber de dedesubt, scrii mailul. Apoi, cauti sus, in stanga butonul SEND si dai click. GATA!

| Andreeagen a răspuns:

Daca ai id ai si adresa de e-mail apare unplic la messenger dai acolo te tr direct la e-mail tau si scrie pe acolo sent dai acolo si presupun k te descurci de acolohappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand trebuie sa iti faci un cont de e-mail. Acesta il poti creea fie pe un site cunoscut (gen Yahoo, Hotmail etc) sau pe unul mai putin cunoscut (eu iti recomand unul in limba romana gen http://www.email.ro/ are explicatii pe site in limba romana).
Dupa ce iti faci cont poti trimite e-mail-uri destul de simplu