| aDDellin a întrebat:

Nu vi se pare ca TPU a cam luat razna adica ma cam enerveaza in ultimul timp nu apar intrebarile se incarca foarte foarte greu in unele caazuri nu apare deloc...Si voua vi se intampla? Parca as sterge contul, dar voua vi se intampla?

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

E posibil sa te fi logat in perioade in care site-ul era foarte aglomerat si sa fi intampinat probleme de la server. Daca ai o situatie anume care se repeta si te impiedica sa activezi pe TPU, scrie-ne pe contact@TPU.ro

Alexandra - TPU

| Autumnfeelings a răspuns:

Da...mi-am facut nervi de 1000 de ori pana acum