| Reek54 a întrebat:

Nici la voi nu se incadreaza intrebarile in pagina?
Pare ca a luat-o putin razna site-ul.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, cam face figuri azi...da' bine că-și revine.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine inca nu se incadreaza link-urile lungi in foarte multe postari. Design-ul cel nou e in stadiu beta de cand l-au scos laughing Mai bine ramanea vechiul design, care nu era poate la fel de aspectuos, dar era mai functional, mai simplist, ideea era ca mergea bine! Daca ti-as scrie acum ceva lung in cod binar, la fel, deci practic sirurile lungi de caractere lipite nu prea se afiseaza corect.

| BANN3R a răspuns:

E de la tine, reinstaleaza browserul, sau foloseste altul. Recomand firefox sau google chrome

| Reek54 explică (pentru BANN3R):

Si-a revenit acum, a durat cam 3-4 minute.

| BANN3R a răspuns (pentru Reek54):

Ok