| vaporwave a întrebat:

Nu vi se pare o idee buna sa putem atasa imagini la postari?

12 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Da,chiar este o idee foarte buna...ne-ar scuti de mersul pe alte site-uri pe care sa punem acele poze ca dupa sa dam linkul aici...Ar fi mult mai usor asa cum zici tu.

| LePotato a răspuns:

Si se poate face ceva?laughing ca daca vorbesti cu adminele, nici macar nu cred ca-ti raspund.

Later edit: ar fi frumos sa avem o sectiune "Sugestii"

| RainmakerX a răspuns (pentru LePotato):

Faina ideea cu sectiunea "Sugestii".

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

happy

| syd2 a răspuns (pentru LePotato):

Am vorbit cu adminele pe mail smug ele sunt bravo doar ca ma mai ameninta din cand in cand pentru conturi multiple. Insa nu prea cred ca vor face un update grandios la site insa ar fi cool de s-ar face.
Mai bine o categore numita :"cocalari" laughing Glumesc

| Croampa a răspuns:

Stii ca eu nu as mai posta atunci, as pune doar imagini( am 2000 de poze, get ready?)

| Sociopat a răspuns:

Site-ul e pentru a raspunde la intrebari nu pentru a comunica. Comunicarea si prosteala se fac in privat.

| LaughingKarima a răspuns:

Ba da @.@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, 4chan, nu, nu ar fi o idee buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu.în ziua când toate site-urile de socializare vor semăna cu 4 chan, cred ca mă spânzur cu cablu de la internat. A fuc*ing dragon în hardcore s*x whit a fuc*ing car....de 2 ori am intrat pe 4 chan, am murit de 2 ori.

| vaporwave explică (pentru anonim_4396):

inseamna ca eu mor in fiecare zi...
de mai multe ori in fiecare zi
da maaai, dar gandeste-te doar cate poze cu lanturile tale de aur ai putea posta

| Frumystefy a răspuns:

Da mi se pare o idee buna