| ElDictator a întrebat:

O prietena de-a mea a facut ieri un cont pe TPU, dar nu poate posta mai mult de 5 mesaje/zi (contul este neconfirmat).
Desi exista un buton care cica ar trimite un mail de confirmare, acest mail intarzie sa apara. Cam de vreo 10 ore. De ce? Eu mi-am confirmat contul asta in cateva zeci de secunde.

Răspuns Câştigător
| MauiTheMonsterTruck a răspuns:

Prietena ta e prea buna pentru site-ul asta laughing

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Probabil a fost suprasolicitat serverul, chiar nu stiu de ce nu a primit mail-ul de confirmare, dar cel ma ibine e sa luati legatura cu un admin.

| Iubibilăă a răspuns:

Incearca si in spam. poate e acolo. Daca nu, mai trebuie sa astepte. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este utilizator, junior.Va putea sa raspunda mai mult, dupa 10 zile pe TPU si minim 100 de rspunsuri, cind va fi senior.