| sabin89 a întrebat:

Oare adminii citesc postări de genul ăsta?

"Racheta aia o picat deja inapoi in ocean lol.
în 31 Mai | whatdididowrong a răspuns:
Nu, nu o să poţi
în 31 Mai | Robert150103 explică (pentru Ventrue):
Aia e alta racheta. Eu vorbesc de cea care anunge pe statia spatiala in 19 ore
dwadsadasdwa
în 31 Mai | dwadsadasdwa a răspuns:
Nu, dar sigur o putem vedea pe batoza de mata picand din cer
adymarius555
în 31 Mai | adymarius555 a răspuns:
Nu, dar se vede vaca de mama ta"

Mă refer la ultimele două.

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Presupun ca le citesc, daca sunt raportate; dar raspunsurile astea doua sunt atat de stupide (sper sa nu fiu suspendat pentru acest termen) incat devin inofensive.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu crezi ca doamna admin e un fel de divinitate care observa totul si nu face nimic? Raportezi si va vedea

| sabin89 explică (pentru RAY):

Nu am zis-o ca un reproş. A fost doar un mod mai original de a sesiza că sunt unele postări de mizerie pe site.

| RAY a răspuns (pentru sabin89):

Te inteleg, raporteaza daca gasesti asa ceva

| sierra1 a răspuns:

O nu, doar dacă un frustrat zice să o șteargă, imediat se execută!

| sabin89 explică (pentru sierra1):

"doar dacă un frustrat..." - înţeleg, te referi la mine.

| sierra1 a răspuns (pentru sabin89):

Te supăraseși pe vreun răspuns de-al meu, cumva?

| sabin89 explică (pentru sierra1):

Eşti dator cu o explicaţie. De ce consideri frustrat pe cineva care ar zice să se şteargă?

| sierra1 a răspuns (pentru sabin89):

Răsunde-mi la intrebarea de mai sus altfel n-avem "materie primă"

| sabin89 explică (pentru sierra1):

Păi asta se înţelegea din primul tău comentariu, că te referi la mine. Eu am venit cu obiecţia că acele postări nu sunt ok, cu alte cuvinte că ar trebui şterse. Şi tu ai zis ce ai zis.

| TristanTzara a răspuns:

Da, numai, le ia ceva timp sa verifice si sa stearga.

Nu stiu daca iti aduci aminte dar era o intrebare la fel de inteligenta ca raspunsul asta castigator:"Bă bine zici, așa o să fac: fac crimă în masă cu katana și când vin polițiștii le dau katană la fiecare și se face crimă în masă×polițist și așa fac crimă în mai multe mese, practic crom în banchet. Hai să funda!" intrebarea a fost stearsa dupa 3~4 zile.