| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma mai faceti concursul ala de utilizatorul lunii August, sau ard gazul de pomana pe aici?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa nu-mi spui ca esti invidios. Te-am intrecut cumva?

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-mi spune ca n-ai citit ca propunerile si votul vor fi la inceputul lunii septembrie. Nu arde gazul, ca te frige...la buzunar, mai bine taie frunze la caini! Si numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Ah, ce acid suntem azi, dom' procuror... rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Suntem in competitie directa, ce mai! Daca userul anului nu poate fi decat o fata, TPU fiind un site de fete, apoi un Canon numai noi barbatii meritam, ca fetele oricum nu stiu cum sa umble la setari sa-i dea drumul rolling on the floor
Asa ca la atac!

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma lipsesc de asemenea competitie, asa ca o sa concurezi singur! Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Ba eu o sa te sustin pe tine, asa ca daca pierd nu o sa-mi para prea rau, prin comparatie cu castigatorul... stii ce slogan au astia de la Olimpiada, nu? " Nu conteaza sa castigi, conteaza sa participi si sa nu te (eventual) dopezi!"

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc de intentie, dar nu-i cazul.
Sloganul este formal, nu vezi ca toti vor sa castige?

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu-mi spui ca esti invidios. Te-am intrecut cumva?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prea multe vrei si tu! Eu as fi multumit daca n-ar maltrata limba romana si n-ar scrie postari prostesti! O zi buna!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, dar ai vazut cum functioneaza? Adminii au senzatia ca toti suferim de boala copy-paste. Altfel, nu-mi imaginez de ce iti cere 4 link-uri de la 4 raspunsuri ale celui pe care il propui. Stai sa-i iei aluia la puricat raspunsurile, sa le numeri, sa-ti iasa 100 si pe urma sa copy-paste linkuri.
In momentul asta, ma pregatesc sa plec la un concert dar, candva, o sa incerc sa cronometrez cam cat timp mi-ar manca tot procesul asta "electoral". Cred ca, oricum, mai mult de 20 minute.
Hei! Admini! Time is monney!

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Madam ruxandritzo, zici ca sunt telepat! Cum de-am intrebat eu care-i faza cu "Uzarul of za Mont", cum a aparut optiunea in banner... apropo, de ce nu imi postezi si replica mea la tine in blog, nu sunt feng-shui?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu iasti tieliepat mah, ti-am zis eu ca a aparut optiunea aia in stinga sus. Da' cineva mi-a sters postarea. Chiar nu stiu de ce dreak mi-a fost stearsa. Am intrebat-o pe Cristina.TPU, da' raspunsul e clar, e ala stereotip si total pe linga realitate.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Comentariul meu de pe blog, in care, normal, criticam idiotenia sistemului, inca mai asteapta moderarea!
Deci...adminii au senzatia ca toata lumea de pe aici a adoptat arhi-cunoscutul si utilizatul copy-paste facut de dragul de a spori numarul de raspunsuri.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Ale mele dispareau la citeva ore dupa postare. De 3-4 zile am fost bagat si eu la moderare unde stau si stau si stau si... dispar laughing

| daassh a răspuns:

Te certi singur aici, mai bine ai intra la sectiunea "Contact" si ai intreba-o chiar pe Cristina.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai poneiule eu zic sa te autopropui: scrie acolo PoneiulTroian.