| AuroraLaptelui a întrebat:

Pe TPU, am două întrebări și două răspunsuri șterse. Cum aflu care sunt acestea?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Te duci în stânga sub Intrebari favorite / urmarite - mai exact la secțiunea - Postări șterse de admin și le vezi acolo toate postările șterse de admin!

| AuroraLaptelui explică (pentru Anonimuserr):

Știu, așa am descoperit că am aceste întrebări și răspunsuri șterse. Eu voiam să știu CARE sunt acestea. Oricum, mulțumesc.

| Anonimuserr a răspuns (pentru AuroraLaptelui):

Vezi acolo la Conținut șters admin întrebările și răspunsurile șterse ale tale.

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
O seara buna:)

| AuroraLaptelui explică (pentru caramela):

Știam de acest link, eu aș fi vrut să aflu care sunt acestea. Anyway, mulțumesc.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Le găseşti în secţiunea "Postari sterse de Admin" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

Toate cele bune!

| AuroraLaptelui explică (pentru bursuc001):

Mă dor degetele să scriu, ȘTIAM DE ASTA! Vreau să știu CARE sunt acestea.

| bursuc001 a răspuns (pentru AuroraLaptelui):

Sorry, nu sunt eu de vină că tu NU ştii să te exprimi sad
La acel link sunt "citate" complet ( scrise integral ) acele întrebări/răspunsuri ( şterse de Admine ) - aşa că, ŞTII care sunt acelea!

Deci, n-am înţeles exact ce vrei să afli sad
Vrei să afli, cumva, din ce motive ţi s-au şters postările respective?
Ori vrei să afli la ce întrebare ai postat răspunsurile şterse?

Încearcă să EXPLICI mai clar ce doreşti să afli!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Credeam ca nu eu nu am inteles postarealaughing

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bună, Angycut happy

Mda, după ce că-i "GREA" Limba Română, se mai şi vaietă că nu i s-a răspuns corect rolling on the floor
Evident, ai observat că TOŢI i-am spus cam acelaşi lucru laughing

O seară faină să ai!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Eu i-as sugera sa scrie la contact, dar Cristina nu are nicio vina!

| AuroraLaptelui explică (pentru bursuc001):

Am zis clar, nu CÂTE, ci CARE. Nu, româna nu ie grele.

| AuroraLaptelui explică (pentru bursuc001):

Aa, și mie nu îmi apare nimic „citat". Uite: http://postimg.org/image/9to6f47y3/

| Fatamuntilor a răspuns (pentru AuroraLaptelui):

Am si asemenea ciudatani.NU poti sti care postari au fost sterse, si nu mai are nici un rost. Oricum nu vor fi puse pe site.
Poti face o captura si scrii la contact.

| bursuc001 a răspuns (pentru AuroraLaptelui):

Mda, da, "greşeala"/omisiunea este tot a ta...
Oricum, acum "mai vi de-acasă" :)

Problema este la contul tău de TPU :(

Pagina respectivă ar TREBUI să conţină postarea COMPLETĂ - vezi linkul :
http://postimg.org/image/occugboe3/

Trimiţi un mesaj la Admine, din secţiunea Contact, cu linkul respectiv şi le explici că nu este afişat conţinutul postării şterse :
http://postimg.org/image/9to6f47y3/
Se va remedia problema şi apoi vei putea vedea conţinutul postărilor respective;)

O seară frumoasă!