| Kodokuna a întrebat:

Pentru ce primesti puncte, pentru voturile date sau cele primite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru un raspuns care l-ai dat se acorda 50 de puncte. Pentru un raspuns castigator 100 de puncte. Pentru raspunsuri votate ca si Folositor/Inteligent ti se acorda inca un punct.
Pt intrebarile la care raspunzi primul/prima se acorda inca 50 puncte, pentru intrebarile la care raspunzi al doilea/ a doua se acorda 40 de puncte, pentru intrebarile l-a care raspunzi al treilea/a treia se acorda 30 de puncte, pentru intrebari la care ai raspuns al patrulea/ a patra se acorda 20 de puncte, iar pentru intrebari la care ai raspuns al cincilea/a cincea se acorda 10 puncte.
Pentru voturile acordate nu se ofera puncte.
O zi buna!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi cele date, şi cele primite.
1 punct pentru fiecare vot primit şi 0.5 puncte pentru fiecare vot de "inteligent" şi "folositor" acordat.
O zi făină!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pentru cele primite, dar şi pentru cele acordate. Astfel, la fiecare vot de folositor şi inteligent primeşti câte un punct. Voturile amuzant, stupid şi nefolositor nu îţi aduc nimic, şi nici nu îţi scad din scor, iar atunci când dai un vot de folositor sau inteligent primeşti 0.5 puncte.

| camy417 a răspuns:

Daca dai vot primesti 0.5 fiecare vot
pentru cele primite primesti 1 pct pentru fiecare vot inteligent si folositor

| Reyskate99 a răspuns:

Primite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti puncte atat pentru voturile date(cate 0, 5 puncte pentru fiecare vot dat, indiferent de natura lui), cat si pentru voturile de inteligent si folositor primite(cate 1 punct pe vot).