| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un motiv sau altul nu merge sa dau ignore la o "persoana" am incercat la alte persoane si a mers ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

N-am idee, in 6 ani n-am mai intalnit.
Cred ca sunt un fel de buguri la actualizare ca si eu am incercat sa sterg o intrebare, am sters-o, am confirmat pe mail, a aparut ca fiind stearsa dar inca exista pe site dar apare ca a fost pusa in mod anonim.
Ti-as fi zis sa incerci sa le dai mesaj celor de la TPU sa-i intrebi pe ei, dar am incercat si eu cu o chestiune si nu s-au deranjat sa raspunda.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge, am incercat acum de curiozitate. Probabil i-a fost inchis contul?

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Dar intrebarea mea este cum inca imi trimite mesaje atunci?
Cumva a dat ceva bani pe la echipa TPU sa il faca imposibil de blocat? sau e doar o problema de la site?

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Ok mersi pentru raspuns.

| Ƭᴇss a răspuns (pentru anonim_4396):

Ratatul ăla a setat să nu mai primească mesaje de la ceilalţi, d'aia nu poţi.

Hai să-i tăiem capul

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Apropo Adry05 voiam sa iti zic ca la absolut toate intrebarile pe care le stergi arata ca a fost scrise de Anonim, poti vedea asta daca mai ai link-ul la ele deci fi atent(a) cand pui o intrebare ca acolo va ramane.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, am descoperit. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

A ok super happy

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am idee, in 6 ani n-am mai intalnit.
Cred ca sunt un fel de buguri la actualizare ca si eu am incercat sa sterg o intrebare, am sters-o, am confirmat pe mail, a aparut ca fiind stearsa dar inca exista pe site dar apare ca a fost pusa in mod anonim.
Ti-as fi zis sa incerci sa le dai mesaj celor de la TPU sa-i intrebi pe ei, dar am incercat si eu cu o chestiune si nu s-au deranjat sa raspunda.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pe ce site? Aici, Facebook, sau care?

| anonim_4396 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Aici nu il pot bloca pe utilizatorul eDyeDyeDy

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cind intri pe profilul sau nu ai "Ignora utilizator"?

| anonim_4396 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Am dar nu merge pur si simplu nu functioneaza incearca si tu pe contul lui sa vezi daca merge la tine: www.tpu.ro/utilizator/aayxqn

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hopa! Nici mie nu-mi merge. In plus, nu are "trimite mesaj".
Nu stiu, probabil ca el/ea ne-a blocat pe mai multi. Pentru mesaje se poate seta sa nu primesti de la nimeni.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Ba nu, daca ne-ar fi blocat, nu vedeam nici profilul (cred).