| LaChatte a întrebat:

Pot sa alflu care utilizator TPU m-a bagat in lista "Utilizatori ignorati"?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Nu poti sa afli ce utilizator te ignora si nici nu vei primi o notificare atunci cand cineva te introduce pe lista celor ignorati.

Alexandra -TPU

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când vei fi trecut în lista lui, vei primi o înștiințare!
Pa, pa.

| LaChatte explică (pentru Legiuitoarea):

înștiințare=o veste?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru LaChatte):

Bună din nou.
Uite cum facem, te trec eu în listă să vezi ce primești și apoi te deblochez, bine?
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Păi, dacă există un user pe care îl bănuieşti, dai la profilul lui, selectezi o întrebare de-a lui. Dacă te lasă să răspunzi, nu eşti ignorat(ă). Dacă eşti, nu te va lăsa să răspunzi, şi o să apară:
Utilizatorul care a pus întrebarea te ignoră. Nu poţi interacţiona"