| NoNameJunior a întrebat:

am observat astazi ca in cadranul potocaliu din stanga, a aparut:,, Utilizatori ignorati". ce parere aveti despre asta? vi se pare o alegere buna? pe cine aveti in lista cu utilizatori ignorati?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Dacă unii au probleme cu utilizatorii şi nu vor să intre în conflicte e o metodă bună.Eu nu am pe nimeni şi nici nu cred că o să pun, dacă unii au chef de conflicte îşi răcesc oricum gura de pomană, pe mine mă înveselesc certurile.
Sayonara!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca-ti zic pe cine ignor nu-ti vine sa crezi. Pentru mai multe informatii viziteaza BLOGUL ca acolo spune de ce au implementat aceasta modalitate.

| Paulla a răspuns:

Pe nimeni. Mi se pare o măsură proastă. Dacă ai ignora un utilizator care are pată pe tine i-ai face o favore. Tu n-ai vedea ce zice el, iar el ar vorbi despre tine pe la toate categoriile. Problemă rezolvată, nu?
Sunt confuză în legătură cu o chestie, putem să mai votăm răspunsurile unui utilizator ce ne-a ignorat?

| zdrangoi a răspuns (pentru Paulla):

Uite aici detalii :
http://www.TPU.ro/blog/?p=2543

| NoNameJunior explică (pentru zdrangoi):

Am citit si eu azihappy

| Paulla a răspuns (pentru zdrangoi):

Am citit deja, dar tot nu m-am lămurit.

| zdrangoi a răspuns (pentru Paulla):

Din moment ce nu-i mai poti vedea intrebarile si raspunsurile nu ai ce sa mai votezi. >big grin

| Paulla a răspuns (pentru zdrangoi):

Păi, eu am întrebat dacă pot vota răspunsurile unui utilizator ce m-a ignorat pe mine, nu pe care l-am ignorat eu.

| zdrangoi a răspuns (pentru Paulla):

Ai dreptate! n-am citit cu atentie.
cred ca nu.
cred si reciproca e adevarata!
deci mai bine zis "despartirea".