| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa blochez un utilizator/mai multi utilizatori sa nu imi mai vada profilul? Adica sa nu imi mai vada profilul si sa nu imi mai raspunda la intrebari.Se poate pe TPU asa ceva?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu există astfel de opţiune.
Suntem TOŢI pentru Unu, ai uitat?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate bloca, programul TPU nu are o asemenea optiune, poti sa blochezi doar sa nu-ti mai poata trimite mesaje pe profil. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate sau din fericire, nu se poate asa ceva. Doar la mesaje private, dar mai intai trebuie sa primesti un mesaj de la un anumit utilizator, ca sa-ti apara optiunea de blocare.