| crooxel a întrebat:

Pot sa vad ce raspunsuri mi-au fost votate amuzante, inteligente, stupide etc? daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Dai in stanga paginii la„raspunsurile mele" si apoi dai click pe fiecare intrebare la care ai raspuns, ca iti apare acolo. Si apoi vezi raspunsul tau, si sub el poti vedea voturilewinking Bafta :X

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Doar daca le iei la rand, intrand la "Raspunsurile mele".

| aaaaaaa1 a răspuns:

Sincera sa fiu habar n-am...
dai un mesaj rRalucai si intreab-o pe ea

| Orbithh a răspuns:

Pai...te duci unde ai dat raspunsul si sub raspuns scrie:amuzant,inteligent,stuid, folositor, nefolositor si sub acestea scrie la amuzant cati au dat la amuzant la inteligent cati au dat la inteligent si asa mai departe sper ca ti-am fost de folos!happy