| anonim_4396 a întrebat:

Mdea...
Desi e o intrebare mai stupida...chiar sunt curioasa sa vad ce raspunsuri mi'au fost votate ca Amuzante, Inteligente etc. big grin
Se poate sa aflu asta? big grin Daca da, cum? big grin

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Doar dacă intrii pe fiecare răspuns în parte. Dar punctajul total îl ai la pagina ta de profil happy

| Ana a răspuns:

Intra la fiecare raspuns care l-ai dat si sub el iti arata, daca la toate iti apare 0 inseamna ca nu ti-a votat nimeni raspunsul.

| lilboutique a răspuns:

Pai cred ca singura modalitate este sa intri la tine pe profil, la "Raspunsurile mele" si sa te uiti la fiecare in partehappy

| Shift a răspuns:

Am intrat, dar nu arata. thinking

| Shift a răspuns:

Am gasit.hee hee
Multumesc mult. happy