| DenisIonut01 a întrebat:

Prietenii nostri de la TPU sunt in vacanta si nu ne pot raspunde la contact. Stie careva ce este de facut in cazul in care lipseste butonul de sterge de la intrebari?

Sa va explic, m-am pus sa fac curat la intrebari si am dat stergere la vreo 6-7 intrebari si apoi a disparut butonul acela de stergere

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.
Cred ca ai sters 10 intrebari.
Sarbatori fericitehappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cred că ai şters MAXIMUL de 10 postări/zi :)

"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Va trebui să mai aştepţi încă 24 de ore pentru a putea şterge alte postări...

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca ai sters mai multe pentru ca nu poti sterge decat maxim 10 intrebari pe zi.Asa scrie la regulament
Incerca maine!

| DenisIonut01 explică (pentru Fatamuntilor):

Ce pacat... nu mai tin minte in totalita regulamentul laughing Multumesc. Craciun Fericit!