| anonim_4396 a întrebat:

Propun introducerea categoriei de Libera exprimare, cine ma sustine.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O categorie speciala cand tot site-ul e caracterizat de libera exprimare?

| Ady05 a răspuns:

Sustzin parerea!

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

EU! 111111111 ce **** mea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu, ce stelute stelute stelute stelute stelute stelute stelute stelute mea rolling on the floor na ca nu ma lasa sa tastez nimic crying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Adminii TPU incearca sa dea inainte in perioada asta, iar o astfel de categorie i-ar da inapoi cu mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce intelegi prin libera exprimare. Daca e vorba de un limbaj violent, injurios, trivial, eu NU sunt de acord, chiar daca o sa te superi pe mine.

| alisha19 a răspuns:

Euu